Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Porady

Pomysły na tapety do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Zebraliśmy nasze ulubione pomysły na tapety specjalnie dla Ciebie. Czy wybierzesz wesołą tapetę z motywem kwiatowym czy nowoczesną grafikę, tapetę zadrukowaną na powierzchni, drukowaną cyfrowo lub ręcznie malowaną? Wytapetujesz jedną ścianę czy wszystkie cztery?

label

Płyty wielkoformatowe — poznaj spieki kwarcowe do kuchni, salonu i łazienki

Płyty wielkoformatowe wyróżniają się trwałością, dzięki której zachowują piękny wygląd przez lata. Zobacz, jak wykorzystać spieki kwarcowe w mieszkaniu!

label

Eklektyczne wnętrze z nutą BOHO

Architekci projektując wnętrze, chcieli, by odczuwalne w nim były elementu stylu boho. Eklektyczny wystrój opiera się przede wszystkim na silnych akcentach kolorystycznych. Dom, jak i wnętrze zostało zaprojektowane przez projektantów z MM Architekci.

label

Płytki lastryko – hit czy kit? Nowy trend rodem z PRLu, który wraca z przytupem na salony!

Wielu z nas materiał lastryko zwany też terazzo lub sztucznym kamieniem kojarzy z barwnymi latami 80-tymi, gdzie wyłożone tym materiałem klatki schodowe w niemalże każdym bloku w Polsce oddawały swój klimat...Jednak te skojarzenia zdecydowanie odeszły do lamusa.

label