Współpracują z nami najlepsi z najlepszych!

 PI2 studio - Projektanci wnętrz

Wnętrza szyte na miarę. Każdy nasz projekt jest indywidualnie dopasowany do oczekiwań inwestora. Dbamy o to, żeby wnętrza, w których zamieszkasz były komfortowe, funkcjonalne i piękne. Pomagamy klientom zrealizować marzenia o niepowtarzalnym domu prowadząc przez cały proces inwestycji. Wykonujemy projekty dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych- restauracje, hotele, biura, placówki edukacyjne. Nasze kreatywne myślenie i zaangażowanie sprawiają, że we wnętrzach od PI   studio po prostu chce się żyć.

Dane kontaktowe:

Igor Pomykacz

Elekryczna 4
33-100 Tarnów

Highlights info row image 504 198 619

Highlights info row image https://www.facebook.com/PI2STUDIO

mmarchitekci - Architekci wnętrz

Pracownia Projektowa MM Architekci powstała w Tarnowie w 1996 roku. Tworzą ją mgr inż. architekt Małgorzata Bacik i mgr inż. Andrzej Bacik, absolwenci Politechniki Krakowskiej. Współpracujemy z projektantami wszystkich branż inżynierskich. Wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane, wielobranżowe projekty obiektów użyteczności publicznej :służby zdrowia,
biur,
obiektów handlowych, gastronomicznych itp. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów usługowych i handlowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami materiałów. Możemy zapewnić kompleksową obsługę inwestycji.

Dane kontaktowe:

Pracownia Projektowa MM Architekci s.c. Małgorzata Bacik, Andrzej Bacik 

33-100 Tarnów, ul. Grottgera 23

Highlights info row image. 602 43 03 70; 606 102 305

Highlights info row image https://mmarchitekci.pl/

Projektanci - Architekci wnętrz

Jesteśmy zespołem architektów wnętrz Z PASJĄ.
Projektujemy dla Ciebie opierając się o ergonomię, funkcjonalność, oryginalność i piękno. Jesteśmy przekonani, że wnętrze to nie puste ściany, kolory, teksturyi meble, ale to przede wszystkim Ty i Twoje Pasje, codzienność w której żyjesz. Uważamy, że jesteś najważniejszym elementem całości wnętrza. Pokazujemy to projektując je dla Ciebie!

Dane kontaktowe:

Highlights info row image  796 311 319

Highlights info row image http://www.archiwizual.pl/