Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

IRIS FMG Ceramica

IRIS FMG jest jednym z nielicznych producentów płyt wielkoformatowych o grubości 6mm i 12mm wytwarzanych bez siatki wzmacniającej. Marka Iris to także jedyny na świecie producent tzw. kamienia technicznego – materiału powstającego z surowców naturalnych takich jak glina czy piasek bez udziału pomocniczych substancji łączących.
Znana na całym świecie marka przynosi innowacyjność i jakość, które zapewnią Ci piękny i trwały wystrój wnętrza.
Płytki ceramiczne IRIS to idealne rozwiązanie do Twojego domu lub biura. Dzięki różnorodnym kolorom, wzorom i fakturom, kolekcje Iris Ceramica umożliwiają tworzenie wyjątkowych aranżacji, które podkreślą indywidualny charakter Twojego wnętrza.
IRIS FMG oferuje szeroki wybór płytek o różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Od minimalistycznych i eleganckich po bardziej wyraziste i kolorowe kolekcje, które z pewnością przyciągną uwagę. Płytki Iris to wybór dla osób, które cenią sobie styl i jakość.


IRIS Ceramica płytki to doskonałe rozwiązanie do łazienek, kuchni, salonów czy też tarasów. Kolekcje te umożliwiają tworzenie spójnych aranżacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. IRIS Ceramica płytki to wybór dla osób, które cenią sobie wyjątkowość i indywidualizm w swoim otoczeniu.
IRIS FMG to marka, która oferuje więcej niż tylko płytki ceramiczne. To także wyjątkowe kolekcje gresu, kamienia i betonu architektonicznego, które umożliwiają tworzenie spójnych i harmonijnych przestrzeni. Odkryj IRIS FMG i stwórz piękne, trwałe i funkcjonalne wnętrze, które zachwyci wszystkich.