Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Laminam – historia marki

Laminam, renomowana marka w świecie płytek ceramicznych, wywodzi się z Włoch, gdzie została założona na początku XXI wieku. Od samego początku, firma zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając innowacyjną technologię produkcji dużych, cienkich płytek ceramicznych o wyjątkowych właściwościach. Firma Laminam szybko zyskała uznanie za swoje nowatorskie podejście do designu i technologii.

Cechy charakterystyczne płytek ceramicznych Laminam

Duży format i minimalna grubość płytek Laminam pozwalają na tworzenie spójnych, eleganckich powierzchni z mniejszą ilością fug, co przekłada się na nowoczesny i estetyczny wygląd. Dodatkowo, wysoka wytrzymałość tych płytek sprawia, że są one odporniejsze na pęknięcia i uszkodzenia niż tradycyjne płytki ceramiczne, co jest szczególnie ważne w miejscach o wysokim natężeniu ruchu.

Oprócz tego, płytki Laminam wykazują znakomitą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, mróz czy zanieczyszczenia, co sprawia, że są idealne do elewacji zewnętrznych, takich jak fasady budynków, tarasy czy ogrody. Ich łatwość w czyszczeniu i niska porowatość zapewniają również, że są one higieniczne i łatwe w utrzymaniu, co jest kluczowe w przestrzeniach takich jak kuchnie czy łazienki.

Jedną z charakterystycznych cech płytek ceramicznych Laminam jest zdolność do imitowania naturalnych surowców. Bardzo popularnym wzorem są płytki imitujące kamień, takie jak marmur czy granit. Równie popularne są płytki imitujące metal, które dodają nowoczesnego, industrialnego charakteru wnętrzom. Płytki naśladujące wygląd drewna są kolejnym popularnym wyborem, łącząc ciepło i naturalność drewnianych desek z trwałością i wytrzymałością ceramiki. Ostatnim ale równie popularnym wyborem są kafle Laminam z betonowym wykończeniem. Cieszą się popularnością w nowoczesnych, minimalistycznych projektach, oferując surowy, ale elegancki wygląd. Każdy z tych wzorów odzwierciedla innowacyjność i dążenie Laminam do tworzenia produktów, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Laminam płytki – nieograniczone możliwości aranżacyjne

Płytki ceramiczne Laminam to produkty, które oferują nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki różnorodności wzorów, kolorów i rozmiarów, każdy klient może znaleźć płytki, które idealnie pasują do jego potrzeb i preferencji. Laminam płytki doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni, łazience, jak i w salonie czy sypialni. Kafle Laminam są nie tylko piękne i trwałe, ale także bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Ich powierzchnia jest gładka i nieporowata, co sprawia, że nie zatrzymują się na niej zabrudzenia. Wystarczy regularnie je czyścić za pomocą delikatnego detergentu i wody, aby zachować ich piękny wygląd na wiele lat.