Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe Franke - maksymalna przestrzeń robocza


Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe Franke to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przestrzeń roboczą. Dzięki swoim dużym rozmiarom pozwalają na swobodne mycie i przygotowywanie większych naczyń, co znacznie ułatwia pracę w kuchni.
Zlewozmywaki stalowe dwukomorowe Franke to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i elastyczność. Dzięki dwóm komorom umożliwiają równoczesne wykonywanie różnych prac, co znacznie zwiększa efektywność pracy w kuchni.

Franke zlewozmywaki stalowe - trwałość i styl


Zlewozmywaki stalowe Franke to synonim trwałości oraz stylowego designu. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i termiczne pozwala cieszyć się pięknym wyglądem zlewu przez wiele lat. Wiele wariantów kształtów i rozmiarów pozwala na dopasowanie zlewu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.
Zlewozmywaki stalowe Franke z ociekaczem to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę oraz dbałość o higienę. Ociekacz z jednej strony ułatwia proces suszenia naczyń, a z drugiej strony zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.