Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Floor Gres - Płytki Ceramiczne
Floor Gres Płytki Ceramiczne

Floor Gres Ceramiche – natura w nowoczesnym wydaniu


Floor Gres to historycznie pierwsza fabryka grupy Florim, która dała początek całej grupie. Obecnie koncentruje się na wytwarzaniu płytek bardzo silnie związanych z architekturą użytkową. Kolekcje zgromadzone pod tą marką cechuje prostota, kolorystyka nawiązująca do barw ziemi oraz bardzo wysokie parametry techniczne.


W kolekcji prezentowanej w wirtualnym salonie Promat znajdziesz płytki Floor Gres o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i strukturze. Wysokiej klasy materiały wykończeniowe produkowane są z drobnoziarnistego gresu porcelanowego. Każdy model wiernie imituje naturalny materiał, co pozwala tworzyć wyjątkowe aranżacje. Oferujemy gres w szczegółach oddający wszystkie najważniejsze cechy materiałów takich jak metal, kamień oraz beton. Szeroki wybór dostępnych wersji różniących się wymiarami pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji. Ze względu na doskonałe parametry techniczne, Floor Gres płytki często stosowane są w przestrzeniach, gdzie nie ma miejsca na niedociągnięcia i nieprzemyślane rozwiązania: basenach, hotelach, ośrodkach SPA, centrach handlowych, obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Produkty Floor Gres są nieprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury.