Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Florim Ceramiche – piękno i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Grupa Florim – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych włoskich producentów płytek ceramicznych, który od ponad pół wieku dostarcza nam produktów, w których łączy się nowoczesna, zaawansowana technologia ze świetnym wzornictwem. Od początku swojego istnienia, firma ta zyskała uznanie dzięki połączeniu tradycyjnego włoskiego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami produkcji. Florim odznacza się innowacyjnością i dążeniem do doskonałości, co pozwoliło na zdobycie pozycji lidera w branży płytek ceramicznych, zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym.

Grupa Florim składa się z kilku renomowanych marek, które są znane z wysokiej jakości produktów i unikalnego designu. Do najbardziej znanych należą:

- Floor Gres – specjalizuje się w produkcji płytek gresowych, idealnych do dużych przestrzeni komercyjnych i publicznych.

- Rex – oferuje płytki inspirowane naturalnymi materiałami, takimi jak kamień i drewno, idealne do eleganckich i luksusowych wnętrz.

- Cerim – skupia się na płytkach do wnętrz mieszkalnych, oferując szeroką gamę kolorów i wzorów.

- Casa dolce casa – Casamood – łączy w sobie sztukę i design, tworząc unikalne kolekcje płytek, które są prawdziwymi dziełami sztuki.

Każda z tych marek wnosi do grupy Florim coś wyjątkowego, tworząc różnorodne portfolio, które odpowiada na potrzeby różnych segmentów rynku. Dzięki ciągłym inwestycjom, Florim Ceramche utrzymuje swoją pozycję jako lider innowacji w branży płytek ceramicznych, oferując produkty, które są nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne.

Florim Ceramiche – doskonała jakość materiałów

Florim Ceramiche to marka, która od wielu lat dostarcza na rynek płytki ceramiczne najwyższej jakości. Płytki Florim to nie tylko piękno, ale także funkcjonalność na najwyższym poziomie. Dzięki wyjątkowej odporności na uszkodzenia oraz łatwości w utrzymaniu czystości, płytki Florim są idealnym wyborem dla wymagających klientów.

Płytki marki Florim to produkty, które oferują nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki różnorodności wzorów, kolorów i rozmiarów, każdy klient może znaleźć płytki, które idealnie pasują do jego potrzeb i preferencji. Florim Ceramiche oferuje płytki, które świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, łazience, jak i w salonie czy sypialni.

Florim Ceramiche to marka, która stawia na doskonałą jakość materiałów. Dzięki temu, płytki ceramiczne Florim są odporne na działanie wilgoci, ognia, zarysowań i innych czynników zewnętrznych. To sprawia, że produkty Florim Ceramiche są idealnym rozwiązaniem nie tylko do prywatnych mieszkań, ale także do obiektów użyteczności publicznej.

Florim Ceramiche to marka, która nie tylko stawia na innowacyjność, ale także dba o środowisko naturalne. Produkcja płytek ceramicznych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i wody oraz mniejszą emisję dwutlenku węgla. Ponadto, Florim stosuje materiały pochodzące z recyklingu, co pozwala na zmniejszenie ilości odpadów i ochronę zasobów naturalnych.