Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Współpracują z nami najlepsi z najlepszych!


 PI2 studio - Projektanci wnętrz

Wnętrza szyte na miarę. Każdy nasz projekt jest indywidualnie dopasowany do oczekiwań inwestora. Dbamy o to, żeby wnętrza, w których zamieszkasz były komfortowe, funkcjonalne i piękne. Pomagamy klientom zrealizować marzenia o niepowtarzalnym domu prowadząc przez cały proces inwestycji. Wykonujemy projekty dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych- restauracje, hotele, biura, placówki edukacyjne. Nasze kreatywne myślenie i zaangażowanie sprawiają, że we wnętrzach od PI   studio po prostu chce się żyć.

Dane kontaktowe:
Igor Pomykacz

Elekryczna 4
33-100 Tarnów

phone.png 504 198 619

url.png https://www.facebook.com/PI2STUDIO

mmarchitekci - Architekci wnętrz

Pracownia Projektowa MM Architekci powstała w Tarnowie w 1996 roku. Tworzą ją mgr inż. architekt Małgorzata Bacik i mgr inż. Andrzej Bacik, absolwenci Politechniki Krakowskiej. Współpracujemy z projektantami wszystkich branż inżynierskich. Wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane, wielobranżowe projekty obiektów użyteczności publicznej :służby zdrowia, biur, obiektów handlowych, gastronomicznych itp. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów usługowych i handlowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami materiałów. Możemy zapewnić kompleksową obsługę inwestycji.

Dane kontaktowe:
Pracownia Projektowa MM Architekci s.c. Małgorzata Bacik, Andrzej Bacik 

33-100 Tarnów, ul. Grottgera 23

phone.png 602 43 03 70; 606 102 305

url.png https://mmarchitekci.pl/

Projektanci - Architekci wnętrz

Jesteśmy zespołem architektów wnętrz Z PASJĄ.
Projektujemy dla Ciebie opierając się o ergonomię, funkcjonalność, oryginalność i piękno. Jesteśmy przekonani, że wnętrze to nie puste ściany, kolory, tekstury i meble, ale to przede wszystkim Ty i Twoje Pasje, codzienność w której żyjesz. Uważamy, że jesteś najważniejszym elementem całości wnętrza. Pokazujemy to projektując je dla Ciebie!

Dane kontaktowe:

phone.png  796 311 319

url.png http://www.archiwizual.pl/

 .Ds Atelier

Pracownia Architektoniczna D+S Atelier Architekci została założona w Tarnowie w roku 2013.

Ich dewizą jest dążenie do piękna i harmonii wyrażonej poprzez prostotę i elegancję projektowanej przez Atelier architektury.

Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, kładąc duży nacisk na funkcjonalność przestrzeni, estetykę formy oraz pełną odpowiedź na potrzeby Inwestora.

Zdobyte przez D+S Atelier Architekci doświadczenie, wiedza, kreatywność oraz bezkompromisowość w podejściu do zadań projektowych gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Dane kontaktowe:

phone.png  668 362 492

url.png https://dsarchitekci.pl/

Firma powstała z pasji do projektowania, gdzie od 2012r. nieustannie realizuje marzenia inwestorów. ArchiWizual to autorska pracownia oparta na kreatywności artystycznej i wiedzy technicznej z dziedziny architektury wnętrz. Tworzymy projekty funkcjonalne o wysokich walorach estetycznych wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie prezentacji 3d, komunikacji on-line, która pozwala inwestorom na dostęp do projektu 24h na dobę, w wygodnym dla nich miejscu i czasie.

Masz pytania? Zadzwoń, a na bazie zdobytego doświadczenia opowiemy dlaczego warto z nami nawiązać współpracę ;)

phone.png   796 311 319

biuro@archiwizual.pl

www.archiwizual.pl