Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Płytki imitujące drewno – naturalność w nowoczesnej odsłonie


Drewno jest uniwersalnym materiałem wykorzystywanym do wykańczania wnętrz i produkcji mebli. Nie ulega wątpliwości, że bukowa albo tekowa podłoga prezentuje się imponująco i szlachetnie. Niestety, naturalny surowiec wymaga starannej, czasochłonnej impregnacji. Jego kondycji nie służy zmienna wilgotność, promieniowanie UV i mycie środkami chemicznymi. Czy te ograniczenia muszą pozbawiać Cię szans na realizację marzenia o pięknej, naturalnej łazience czy kuchni wyłożonej drewnem? Niekoniecznie! Doskonałą alternatywą dla okładzin z naturalnego surowca są płytki odwzorowujące drewno.


W wirtualnym salonie CeramicaPromat.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane płytki drewnopodobne z ofert najlepszych europejskich producentów. Oferowany gres drewnopodobny do złudzenia przypomina swój pierwowzór. Nieregularnie usłojone powierzchnie i piękne wybarwienie wnoszą do aranżacji naturalność i ciepło. Płytki podłogowe drewnopodobne dostępne są w wielu wariantach różniących się kształtem, wzorem i wielkością. Wszystkie płyty drewnopodobne bez trudu utrzymasz w nienagannej czystości.