Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Eleganckie płytki kuchenne – pewne rozwiązania do wymagających pomieszczeń


Minimalistyczna i chłodna, inspirowana skandynawską naturalnością, industrialna, zaprojektowana w stylu glamour albo rustykalnym… Dla każdego z nas definicja idealnej, wymarzonej kuchni brzmi inaczej. W wirtualnym salonie CeramicaPromat.pl znajdziesz stylowe płytki kuchenne, które dopełnią wizji roztaczającej się w Twojej głowie. Oferujemy małe i duże płytki kuchenne w wielu ciekawych wzorach. Ogrom motywów daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Oryginalne kafle dopełnią kuchni inspirowanych nieśmiertelną klasyką i nowatorskich, awangardowych wnętrz.


Luksusowe płytki kuchenne celująco zdają egzamin w pomieszczeniach, w których panują specyficzne warunki. Możesz mieć pewność, że nowe płytki kuchenne nie będą niszczeć pod wpływem kontaktu z wodą, wysoką temperaturą ani chlapiącym tłuszczem. Co ważne, kafle zdobiące ścianę wyjątkowo łatwo utrzymać w nienagannej czystości. W trosce o zadowolenie naszych klientów współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, europejskimi producentami – La Faenza, Aparici, Quintessenza, Grespania czy Marazzi. W naszym salonie wszystkie płytki do kuchni dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.