Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Aktywne filtry

Eleganckie płytki łazienkowe – nowoczesna przestrzeń relaksu


Łazienka w każdym domu jest szczególną strefą. Z jednej strony spełnia praktyczną funkcję, a z drugiej – stanowi intymną strefę, gdzie relaksujemy się, leżąc w wannie czy wykonując pielęgnacyjne rytuały. Aby każda wizyta w łazience była czystą przyjemnością, należy stworzyć warunki sprzyjające wyciszeniu i odpoczynkowi. Stylowe płytki łazienkowe prezentowane w wirtualnym salonie CeramicaPromat.pl będą piękną bazą misternej kompozycji.


Interesują Cię niebanalne płytki do łazienki? Dobrze trafiłeś! W rozbudowanej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane, luksusowe płytki łazienkowe o zróżnicowanym formacie, kolorystyce i wzorach. Możesz wybierać spośród ogromu motywów i realizować najbardziej oryginalne, awangardowe projekty. Małe i duże płytki łazienkowe możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc nietuzinkowe zestawienia. Łazienkowe płytki do złudzenia przypominające drewno albo kamień? Dlaczego nie! Projektanci coraz śmielej inspirują się naturą, co wyraźnie widoczne jest w architektonicznych trendach i naszej ofercie. Doskonale wiemy, że wyposażenie łazienkowe codziennie ma kontakt z czynnikami, które zagrażają jego kondycji. W trosce o zadowolenie naszych klientów proponujemy wyłącznie płytki łazienkowe o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wodę, osady i kosmetyki.