Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
  • -500,00 zł
RAK BELLA Umywalka ergonomiczna dla niepełnosprawnych podwieszana 61 cm
search
  • RAK BELLA Umywalka ergonomiczna dla niepełnosprawnych podwieszana 61 cm

RAK BELLA Umywalka ergonomiczna dla niepełnosprawnych podwieszana 61 cm

Kolekcja RAK - BELLA zaprojektowana została, dla klientów z dodatkowymi potrzebami. Ma ułatwić codzienność. Kolekcja jest uzupełniona o trwałe uchwyty podtrzymujące i jest produkowana przy użyciu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii.

1 592,00 zł
1 092,00 zł Zniżka 500,00 zł
Brutto
Ilość

Poproś o wycenę

RAK BELLA Umywalka ergonomiczna dla niepełnosprawnych podwieszana 61 cm

RAK BELLA Umywalka ergonomiczna dla niepełnosprawnych podwieszana 61 cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis produktu

Kolekcja RAK - BELLA zaprojektowana została, dla klientów z dodatkowymi potrzebami. Ma ułatwić codzienność. Kolekcja jest uzupełniona o trwałe uchwyty podtrzymujące i jest produkowana przy użyciu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii.

Umywalka
Symbol: BEWB00001
Kolekcja : Bella
Kolor: Biały Połysk
Otwór: Brak
Przelew: Brak
Kształt: Prostokątny
Rodzaj: Podwieszany
Odpływ: Poziom

Produkty marki RAK Ceramics to gwarancja najwyższej jakości. Ceramika wypalana jest w specjalnych piecach co nadaje jej wyjątkową twardość, trwałość oraz odporność na kwasy, zasady, ścieranie, zadrapania, szkodliwe działanie światła i ekstremalnych temperatur. Nowoczesne metody wypalania pozwalają uzyskać ceramikę o idealnie gładkiej powierzchni, na której nie osadza się brud czy kamień. Produkcja ceramiki sfokusowana jest na oszczędność wody. RAK Ceramics uzyskał wyniki przewyższające konkurencję o 33%. Wszystkie produkty RAK Ceramics są w 100% biodegradowalne. Redukcja spalin przy procesie produkcji, obniżenie zużycia energii do produkcji to nie hasła do reklamy to parametry, dzięki którym RAK Ceramics uzyskuje rokrocznie od 2015 roku światowe wyróżnienie Eco- Friendly Company

Specyfikacja

Cechy

Cena
,
Komentarze (0)