Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
Aura_Bath_Spa_Interior_Matte_532_gal.jpg
search
  • Aura_Bath_Spa_Interior_Matte_532_gal.jpg

Aura_Bath_Spa_Interior_Matte_532_gal.jpg

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aura_Bath_Spa_Interior_Matte_532_gal.jpg

Aura_Bath_Spa_Interior_Matte_532_gal.jpg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis produktu

Amerykańskie farby Premium marki Benjamin Moore łączą sztukę z nauką i wyznaczają nowe standardy. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz, podkreślając ich indywidualny charakter i styl. 
Lider w segmencie farb PREMIUM

Jako pierwsi pokazaliśmy jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie.

Własna produkcja najważniejszych komponentów - kolorantów i żywic połączonych w technologii Gennex Platform zapewnia wyjątkowe parametry techniczne i piękne kolory niemożliwe do skopiowania.

Zadbaliśmy o Twój komfort, wprowadzając pierwszą farbę ceramiczną, totalnie odporną na plamy, która wciąż stanowi niedościgniony wzór.

Udowodniliśmy, że farba przeciwstawi się uderzeniom walizek i czarne ślady nie będą już zakłócały estetyki ścian. 

AMERYKAŃSKA LEGENDA 

Benjamin Moore to amerykański producent ekskluzywnych farb od 1883 roku.

We współczesnym świecie niewiele jest marek, które mogą pochwalić się ponad stuletnią historią. Wysublimowane kolory chronione hologramem GENNEX Color Technology i rewolucyjne technologie wytyczają nowe kierunki rozwoju. Nasze farby podkreślają charakter wnętrz, dbają o ich wyjątkową estetykę, zapewniają komfort zmywania pomalowanych ścian i pozwalają zapomnieć o kolejnych remontach. 

Bracia Moore zbudowali swoją firmę na solidnej podstawie, promując działalność łączącą przemysł z inteligencją i uczciwością. 


Słynne "Trzy I", pochodzące od pierwszych liter wyrazów: "Inteligence" (inteligencja), "Industry" (przemysł), "Integrity" (uczciwość) znalazły potwierdzenie w grafice sygnetu logotypu ("Triangle M"), opracowanego przez L.P.Moore'a w roku 1925. Koncepcja "Trzech I" została przyjęta jako główna zasada w zakresie obsługi Klienta, współpracy z dostawcami i sposobie traktowania pracowników. Wspomniane wartości uosabiają: Przywództwo, Innowacje i Najwyższą Jakość.

Betty Moore ON THE AIR!

Ta fikcyjna postać, wykreowana przez markę w okresie międzywojennym wspierała Klientów w doborze kolorystyki, aranżacji wnętrz i pracach malarskich. W latach 1930-1960 Betty prowadziła własną audycję radiową, odpowiadała również na pytania listownie i wydawała broszury inspiracyjne. Jej słynny „Benjamin Moore Triangle Club” szybko zyskał szerokie grono wiernych klubowiczów.   

Pod WYJĄTKOWĄ BANDERĄ.. 

Od roku 2000 Benjamin Moore & Co. należy do funduszu inwestycyjnego Berkshire Hathaway, zarządzanego przez jednego z największych wizjonerów biznesu - Warren'a Buffett'a, co świadczy o ogromnym potencjale marki.

Warren Buffett znany jest z wytrwałości w dążeniu do celu dlatego wyjątkowego znaczenia nabierają słowa "Głównym naszym celem jest produkcja najlepszych na świecie farb i stworzenie najlepszej na świecie sieci dystrybucji".

Komentarze (0)