Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
CLOUD bidet stojący 56x40cm biały mat
search
  • CLOUD bidet stojący 56x40cm biały mat

CLOUD bidet stojący 56x40cm biały mat

Ilość

Poproś o wycenę

CLOUD bidet stojący 56x40cm biały mat

CLOUD bidet stojący 56x40cm biały mat

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis produktu

Kolekcja RAK-CLOUD od RAK Ceramics to płynne, geometryczne linie. Kolekcja została zaprojektowana przez włoskiego projektanta Giusscuttela_1.jpgeppe Maurizio Scutellà. Projektant tworząc linie Cloud zainspirował się obłymi kształtami, wirujących, puszystych chmur, przepuszczających promienie słońca.

Projektant

Giuseppe Maurizio Scutellà

Giuseppe Maurizio Scutellà urodził się w Alcamo na Sycylii. Jego współpraca z RAK Ceramics rozpoczyna się od RAK-Cloud, projektu, który kontynuuje kreatywne myślenie włoskiego projektanta i który doskonale integruje się z innymi jego projektami, takimi jak kolekcja lamp "Pirce" firmy Artemide (Good_Design 2008, Red Dot Award 2009, IF Design Award 2010) oraz kolekcja kryształowych i ceramicznych stołów "Metropolis" firmy Tonelli Design.

"Lubię rozmawiać z duszą wszystkich moich projektów, odkrywać jej historię i uchwycić najbardziej ukryte odcienie jej charakteru, szanując jej naturę i poznając jej język. To mój sposób na zbliżenie się do jego magicznej esencji i stanie się jego interpretatorem."

 

Produkty marki RAK Ceramics to gwarancja najwyższej jakości. Ceramika wypalana jest w specjalnych piecach co nadaje jej wyjątkową twardość, trwałość oraz odporność na kwasy, zasady, ścieranie, zadrapania, szkodliwe działanie światła i ekstremalnych temperatur. Nowoczesne metody wypalania pozwalają uzyskać ceramikę o idealnie gładkiej powierzchni, na której nie osadza się brud czy kamień. Produkcja ceramiki sfokusowana jest na oszczędność wody. RAK Ceramics uzyskał wyniki przewyższające konkurencję o 33%. Wszystkie produkty RAK Ceramics są w 100% biodegradowalne. Redukcja spalin przy procesie produkcji, obniżenie zużycia energii do produkcji to nie hasła do reklamy to parametry, dzięki którym RAK Ceramics uzyskuje rokrocznie od 2015 roku światowe wyróżnienie Eco- Friendly Company 

Przechwytywanie_zawartoci_sieci_Web_9-8-2022_152511_www.rakceramics.com.jpegPrzechwytywanie_zawartoci_sieci_Web_9-8-2022_152813_www.rakceramics.com.jpeg

Dostępne kolory Matt White, Matt Black i Glossy Alpine White

artwork_template_2021_trail_1.jpgPrzechwytywanie_zawartoci_sieci_Web_9-8-2022_152838_www.rakceramics.com.jpeg

Komentarze (0)