Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio
search
  • Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio

Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio

Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio

Poproś o wycenę

Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio

Quintessenza Ceramiche Cromia26 - Grigio

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis produktu

Nasza Kwintesencja

W naszym imieniu, Quintessenza Ceramiche, strzeżemy starożytnej tajemnicy czystej i subtelnej esencji, piątej esencji, czyli ciągłego i żywego napięcia w poszukiwaniu najwyższego stopnia estetycznego i jakościowego, przeznaczonego dla nas jako najwyższego poziomu ceramicznej ekspresji Według Arystotelesa, a potem w starożytnej astronomii był to eter, czyli piąty żywioł po wodzie, powietrzu, ziemi i ogniu.

Quintessenza Ceramiche jest w stanie zaoferować szeroką gamę produktów ceramicznych małego formatu. Powierzchnie, które są wynikiem projektu opracowanego jako punkt styku minimalizmu i dekoracji, tradycji i współczesności, kreatywnego polotu i geometrycznego rygoru.

Koncepcja każdej kolekcji narodziła się we Włoszech, w dzielnicy ceramicznej Sassolese, gdzie kultura ceramiczna ma swoje korzenie.

Każdy projekt jest szczegółowo badany i dzięki niemu wyrażamy naszą ciekawą i chłonną wrażliwość.

Nieustanne twórcze poszukiwania są pod wpływem formalnych i materialnych alchemii, które nigdy nie przestają nas ekscytować. Łącząc kształty i kolory, tekstury i powierzchnie, materię i design, to jest to, co robimy na co dzień: ceramika służy do ekscytacji.

Komentarze (0)